Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior PHP Developer

Warszawa

, teamquest

Senior PHP Developer
Warszawa

Opis stanowiska

* Współuczestnictwo w projektowaniu architektury aplikacji w PHP 7.0 I 7.1
* Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie modułów aplikacji opartych na architekturze mikroserwisów
* Bliskie współdziałanie z Back-end i Front-end Developerami
* Bliska współpraca z biznesem wewnątrz organizacji

Wymagania

* Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Doświadczenie przy rozwijaniu dużych (pod względem skomplikowania lub ruchu użytkoników) aplikacji
* Umiejętność kreowania architektury systemu
* Bardzo dobra znajomość PHP (wersja 5.6 i nowsze)
* Bardzo dobra znajomość Symfony Framework (wersje 2.8/3.3/4)
* Duże doświadczenie w optymalizacji MySQL (zespoły pracują z MariaDB)
* Umiejętność tworzenia złożonych funkcjonalności w skalowalnym środowisku
* Umiejętność tworzenia czystego, złożonego i wydajnego kodu
* Komunikatywność i nastawienie na realizację celów zespołu
* Bardzo dobra znajomość język angielskiego
* Doświadczenie we współpracy z biznesem (wewnątrz organizacji lub biznesem ze strony klienta zewnętrznego)

Dodatkowe atuty:
* Doświadczenie w pracy z MongoDB, Redis
* Znajomość Beanstalkd, RabbitMQ
* Umiejętność korzystania z PHPUnit, TDD, CQRS, Databus,
* Doświadczenie w pracy z Varnish
* Praca z silnikiem Elasticsearch
* Doświadczenie w pracy z mikroserwisami
* Chęć rozwijania umiejętności w pracy w Scrum
* Znajomość pracy z techniką pair programming

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Bardzo realne możliwości poszerzania swojego doświadczenia i wiedzy (dema technologiczne, częste Techtalki, pair programming, code review, git hlow)
* Możliwość odgrywania kluczowej roli w rozwijaniu, dużej, międzynarodowej aplikacji
* Realna możliwość rozwijania umiejętności pracy w zespołach międzynarodowych
* Możliwość wyjazdów konsultingowych do innych krajów gdzie organizacja posiada zespoły (atrakcyjne turystycznie:)
* Dowolność w wyborze sprzętu
* Ubezpieczenie medyczne
* Lekcje angielskiego
* Po okresie próbnym możliwość otrzymania opcji na udziały
* Ruchome godziny pracy
* Luźną atmosferę pracy w wygodnie urządzonym biurze, w dogodnej lokalizacji w Warszawie