Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Turek
    (05-306)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu działu e-commerce

Turek

, Apteki Prima

Pracownik magazynu działu e-commerce
Turek

Opis stanowiska

kompletację towaru wg zamówień
pakowanie asortymentu
wypisywanie i wydruk etykiet spedycyjnych
obsługę systemów związanych z praca magazynu
przyjęcie zwrotów
dbanie o porządek w magazynie

Wymagania

obsługi komputera
dyspozycyjności
dokładności
wysokiej motywacji do pracy
umiejętności pracy w zespole.
Mile widziane:

doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera oraz w pracy w sklepie internetowym

Oferujemy

trzymiesięczny okres próbny, a następnie zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
komfortowe warunki pracy w bardzo dobrej atmosferze
pracę "od zaraz"
możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym odbywania branżowych szkoleń