Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Konin

, Tech-Weld

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
Konin

Opis stanowiska

Tech-Weld to firma działająca w branży outsourcingu na rynku krajowym i zagranicznym. Celem firmy jest zapewnienie klientom wykwalifikowanej kadry pracowników fizycznych oraz szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ. Dzięki doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze zarządzającej firma może pochwalić się realizacjami w wielkich zakładach Państwowych jak i prywatnych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Prawo jazy kat. B
Dyspozycyjność
Kreatywność
Odpowiedzialność i elastyczność w myśleniu
Mile widziana znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego lub niemieckiego
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie z dużym doświadczeniem
Stabilne zatrudnienie
Możliwość rozwoju zawodowego
Praca na stałe, okres próbny + premie