Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Modła Królewska
    (62-571)

Praca na stanowisku Fotograf

Modła Królewska

, Kramp

Fotograf

Opis stanowiska

ako fotograf zajmować się będziesz wykonywaniem i obróbką zdjęć produktowych, a także zdjęciami okolicznościowymi (wydarzenia firmowe, targi itp.).

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe).
Doświadczenie w pracy z komputerami i znajomość oprogramowania do obróbki zdjęć.
Znajomość tematyki fotograficznej i asortymentu produktów Kramp.
Znajomość lokalnego języka w mowie i piśmie oraz znajomość języka angielskiego na poziomie B1
Samodzielność, zaangażowanie i kreatywność w działaniu
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność (wyjazdy, szkolenia)

Oferujemy

Nieograniczone możliwości rozwoju.
Międzynarodowe środowisko pracy.
Rodzinną atmosferę pracy.
Współpracę z ludźmi pełnymi pasji.
Profesjonalne szkolenia.
Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy.
Karierę bez ograniczeń!