Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Doradca ds. turystyki

Wrocław

, TCP Podróże

Doradca ds. turystyki
Wrocław

Opis stanowiska

Renomowane biuro w centrum Wrocławia - TCP Podróże, Pl. Teatralny 1 (prestiżowy agent: TUI, Itaka, Rainbow, Neckermann, Grecos, Wezyr, itp.) - poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca ds. Turystyki.

Wymagania

- zaangażowania i inicjatywy
- profesjonalizmu w kontaktach z klientami
- komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
- umiejętności budowania długookresowych relacji z klientami
- znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego
- gotowości do wyjazdów zagranicznych
- minimum rocznego doświadczenia w biurze podróży lub jako pilot wyjazdów zagranicznych lub rezydent
- znajomość turystycznych systemów rezerwacyjnych będzie dodatkowych atutem.

Oferujemy

- pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej (biuro istnieje od 16 lat), oferującej klientom wyjazdy wielu wiodących touroperatorów (np.: TUI, Itaka, Rainbow, Neckermann, Grecos, Wezyr, itp.)
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atmosferę współpracy i pozytywnej energii
- indywidualnie dopasowane szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe pracowników
- wyjazdy zagraniczne (study toury organizowane przez różnych touroperatorów)
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- pracę NIE W GALERII HANDLOWEJ!