Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Ekspert ds. Wakacji

Warszawa

, Travelplanet.pl - Podróżna Wyspa

Ekspert ds. Wakacji
Warszawa

Opis stanowiska

- bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klientów
- sprzedaż oferty turystycznej
- realizacja planów sprzedaży

Wymagania

- pozytywnego nastawienia, motywacji - wierzymy, że to połowa sukcesu
- doświadczenia zawodowego w branży turystycznej (min. 6 miesięcy)
- żyłki sprzedawcy i/lub doświadczenia w sprzedaży - naszą wartością jest najwyższa jakość obsługi Klienta
- w związku z powyższym - nastawienia proklienckiego, inicjatywy w kontakcie z Klientem,
- zainteresowania podróżami/znajomości rynku turystycznego
- doskonałej organizacji pracy
- znajomości systemów rezerwacyjnych,
- wiedzy geograficzno-turystycznej ze szczególnym uwzględnieniem kierunków wakacyjnych (miele widziana dobra znajomość oferty touroperatorów)

Oferujemy

- umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagradzania (powyżej stawki lokalnej)
- atrakcyjny system premiowy (od pierwszej złotówki)
- bardzo dobra lokalizacja zapewniająca duży ruch klientów
- pełną ofertę operatorów