Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Leszno
    (64-100)

Praca na stanowisku DORADCA INWESTYCYJNY

Leszno

, ALVOR Sp. z o.o.

DORADCA INWESTYCYJNY
Leszno

Opis stanowiska

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy ALVOR Sp. z o.o. poszukujemy na terenie woj. dolnośląskiego oraz wielkopolskiego osób na stanowisko
Nr Ref. LSZ/08/13

ZADANIA:

 Reprezentowanie firmy i nawiązywanie kontaktów z klientami
 Czynny udział w budowaniu długoterminowych relacji z klientem
 Utrzymanie bardzo wysokiego poziomu świadczonych usług
 Realizacja zamierzonych celów i planów sprzedażowych
 Współpraca z klientami indywidualnymi

Wymagania

 Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
 Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
 Wysoka kultura osobista
 Zachowywanie wysokich standardów etycznych
 Odpowiedzialność, inicjatywa i skuteczność w działaniu
 Niekaralność

Oferujemy

 Elastyczny czas pracy
 Samodzielność w działaniu
 Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji
 Klarowne zasady rozliczania i nagradzania
 Pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych
 Umowa o pracę po okresie próbnym
Możliwość współpracy na umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
wraz z podanym numerem referencyjnym przez portal.
Uprzejmie informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów
oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych DZU nr 133 poz. 833)” .