Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Koordynator Kontraktów z językiem niemieckim

Wrocław

, PROSECA

Koordynator Kontraktów z językiem niemieckim
Wrocław

Opis stanowiska

• Prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie kontraktów z klientem niemieckojęzycznym,
• Kompleksowa obsługa klienta zagranicznego,
• Ścisła współpraca z koordynatorami po stronie polskiej oraz niemieckiej,
• Wsparcie zadań operacyjnych,
• Przygotowywanie analiz i raportów
• Praca administracyjno-biurowe

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego,
• Wykształcenie wyższe,
• Min. 2-letnie doświadczenie w branży HR,
• Dobra znajomość pakietu MS Office,
• Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku firmy,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji,
• Samodzielność i odpowiedzialność,
• Doskonała organizacja pracy własnej

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Udział w ciekawych projektach,
• Motywacyjny system wynagradzania,
• Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy.