Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku PHP Web Developer (Symfony)

Warszawa

, teamquest

PHP Web Developer (Symfony)
Warszawa

Opis stanowiska

* Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych oraz desktopowych w PHP
* Integracja z API dla największych przedstawicieli z branży finansowej
* Rozwój i utrzymanie już działających aplikacji
* Codzienna współpraca z zespołem projektowym i/lub utrzymaniowym IT
* Bliskie współdziałanie z zespołem front-endowym
* Podnoszenie własnych kwalifikacji, wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu
* Praca w metodyce Agile
* Codzienna praca z technicznym PM'em po stronie Klienta

Wymagania

* Samodzielność na danym stanowisku
* Bardzo dobra znajomość PHP 5+ oraz baz danych MySQL,
* Praktyczna znajomość frameworka Symfony 2+,
* Znajomość JavaScript
* Praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego, OOP i MVC,
* Podstawowa znajomość i doświadczenie w pracy z Git,
* Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych

Dodatkowe atuty:
* Znajomość Node.js
* Znajomość Golang

Oferujemy

* Umowę o pracę / zlecenie / B2B
* Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
* Elastyczne godziny pracy (Core'owe godziny pracy to 11:00-15:00)
* Praca w zespole liczącym 4-6 osób (Business Owner, Web Developer, Senior Developer/Architekt, Business Partner)
* Środowisko pracy:
* laptop +2 monitory
* systemy operacyjne: Windows, Linux, Mac
* open space z oddzielnym miejscem dla zespołu / w krótkim czasie osobne biuro
* Możliwość częściowej pracy zdalnej
* Ciekawą pracę w przyjaznym zespole, w luźnej atmosferze i udział w wymagających projektach
* Prywatną opiekę medyczną Luxmed
* Kartę sportową Multisport
* Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji
* Hektolitry kawy! :)