Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Junior IT Recruiter

Warszawa

, TeamQuest

Junior IT Recruiter
Warszawa

Opis stanowiska

* Realizacja projektów rekrutacyjnych po okresie wdrożenia,
* Bieżąca obsługa Klienta (w początkowym etapie za tę kwestię odpowiada Twój Team Leader),
* Analiza i weryfikacja profili kandydatów pod kątem wymagań Klienta zebranych przez Team Leader'a (jako Senior Konsultant sam będziesz już wiedział jak to zrobić:) ),
* Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi Kandydatami (telefonicznie, mailowo, spotkania),
* Dbanie o prawidłowy przebieg informacji na każdym etapie procesu rekrutacyjnego (od zainteresowania kandydata ofertą do początku jego pracy w firmie Klienta).

Wymagania

* Nie wymagamy ani doświadczenia ani wykształcenia technicznejgo - nauczymy Cię wszystkiego :)

Za to doceniamy:

* Zaangażowanie - codziennie czeka nas dużo zadań,
* Motywację - dużo jej potrzebujemy ponieważ pracujemy w trudnej branży,
* Chęć rozwoju - branża IT jest jedną z najszybciej rozwijających się dlatego musimy być na bieżąco,
* Grę zespołową - pracujemy w zgranym team'ie i potrzebujemy osób, które jeszcze bardziej go wzmocnią,
* Podejście "can-do" - "niektórzy szukają powodów, inni sposobów',
* Pewność siebie - jesteśmy specjalistami w swojej pracy :) ,
* Otwartość na kontakt z dużą grupą kandydatów - każdy projekt rekrutacyjny jest nieco inny dzięki czemu masz możliwość porozmawiania z bardzo szerokim spektrum kandydatów.

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych,
* Doświadczenie w rekrutacji w branży IT,
* Doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym,
* Znajomość technologii IT

Oferujemy

* Pracę z bardzo doświadczonymi Konsultantami IT
* Wiedzę, którą chętnie przekażemy,
* Solidną podstawę + jeszcze lepsze prowizje,
* Autorski system do zarządzania rekrutacją pozwalający na szybkie wyszukanie pasujących kandydatów z bazy ponad 52 000 CV - dzięki temu szybko realizujemy projekty dla Klientów i zarabiamy prowizję :),
* Wsparcie Team Leader'a,
* Okres wdrożenia byś miał czas na naukę zagadnień związanych z naszą branżą,
* Jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju i kilka opcji wyboru (np. Konsultant 360, Team Leader, Senior Konsultant, Pre-sales Konsultant, etc.),
* Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego',
* Duże biurko i wygodny fotel,
* Szybki laptop + dodatkowy monitor 22'-24",
* Okazjonalną pracę zdalną,
* Elastyczne godziny pracy (8:00-18:00),
* 2 wewnętrzne szkolenia tygodniowo,
* Co miesięczne wyjścia służbowe (Prezes płaci :) ), ostatnio byliśmy na strzelnicy i paintball'u (zdjęcia możesz zobaczyć na FB),
* Świetną atmosferę - jesteśmy na prawdę zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy - wszyscy jesteśmy też "na ty',
* Podwyżki :)