Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Starszy Konsultant w obszarze bezpieczeństwa informacji/IT

Warszawa

, teamquest

Starszy Konsultant w obszarze bezpieczeństwa informacji/IT
Warszawa

Opis stanowiska

* realizacja projektów doradczych i audytowych w zakresie bezpieczeństwa informacji / IT oraz bezpieczeństwa danych osobowych,
* wspieranie innych zespołów w zakresie zagadnień związanych bezpieczeństwem informacji, IT, OT, danych osobowych,
* tworzenie metodyk oraz analiz i raportów dotyczących realizowanych prac.

Wymagania

* min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informacji,
* wiedza i doświadczenie w obszarze IT oraz znajomość mechanizmów bezpieczeństwa IT (systemy/procesy),
* znajomość zagadnień związanych z jednym ze standardów: ISO27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji), ISO 27005 (zarządzanie ryzykiem IT), ISO22301 (zarządzanie ciągłością działania), COBIT, ITIL,
* znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych (w szczególności z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO) będzie dodatkowym atutem,
* podstawowa znajomość zagadnień związanych ze środowiskiem OT będzie dodatkowym atutem,
* umiejętność pisania dokumentów o charakterze raportów, analiz, metodyk w języku polskim i angielskim,
* umiejętność opisywania i analizy procesów bezpieczeństwa informacji / IT,
* wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne.
* bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

Oferujemy

* możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla klientów w Polsce i za granicą,
* możliwość kreowania innowacyjnego podejścia do zagadnień bezpieczeństwa informacji, IT i danych osobowych,
* dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych,
* pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych,
* konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,
* możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szanse rozwoju osobistego.