Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Mentor - Konsultant Spersonalizowanej Edukacji

Warszawa

, Mentor

Mentor - Konsultant Spersonalizowanej Edukacji
Warszawa

Opis stanowiska

Jeśli chciałbyś zostać Konsultantem Spersonalizowanej Edukacji to dobrze trafiłeś!

Wymagania

* posiadają wykształcenie wyższe lub są studentami ostatnich lat/mile widziane osoby, które ukończyły studia za granicą
* wykazują zainteresowanie lub znajomość różnych dziedzin nauki na poziomie liceum
* są chłonne wiedzy, gotowe by ją zdobywać i w ciekawy sposób przekazać
* czują się dobrze w roli opiekuna, przewodnika, mentora czy tutora
* są nastawione na relacje, czerpią z psychologii pozytywnej itp.
* cenią sobie pracę wśród ludzi, których łączy idea przedsięwzięcia i cel, utożsamiają się z wizją firmy
* lubią różnorodność zadań i wykazują duże zaangażowanie
* są gotowe podjąć pracę w godz. 10:00-18:00

Oferujemy

* pracę w przyjemnym biurze wśród pozytywnych ludzi na Saskiej Kępie
* możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy
* spotkania integracyjne np. teatr improwizowany
* umowę zlecenie lub umowę o pracę
* wynagrodzenie 2000-3000zł

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Aplikuj! Prześlij nam swoje CV, ew. list motywacyjny, referencje lub to coś co pomoże nam Cię poznać i sprawi, że z chęcią przedstawimy Ci naszą wizję :)