Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Specjallista ds Kard i Płac

Toruń

, Kancelaria-progres

Specjallista ds Kard i Płac
Toruń

Opis stanowiska

- kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowo - kadrowej (akta osobowe, umowy o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia, aneksy, itp.)
- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników
- sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS
- sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych
- sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
- archiwizowanie dokumentacji kadrowo – płacowej
- zatrudnianie cudzoziemców, sporządzanie A1

Wymagania

- wykształcenia wyższego
- minimum 5 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac
- bardzo dobrej znajomości przepisów w zakresie: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych, podatku dochodowego
- bardzo dobrej znajomości programu PŁATNIK
- doskonałej organizacji czasu pracy
- komunikatywności, samodzielności, dokładności i sumienności

Mile widziane: Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość programów: FAKT, GRATYFIKANT oraz Optima
- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez Kancelaria Podatkowa Progres Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego 32 75-511 Koszalin NIP 669-252-00-02 P, zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o Ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) a także Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu do treści, poprawiania, cofnięcia zgody na dalsze przetwarzania a także do bezpowrotnego wymazania moich danych osobowych.”