Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Młodszy Doradca Klienta Banku

Poznań

, Finance Care

Młodszy Doradca Klienta Banku
Poznań

Opis stanowiska

Finance Care Sp.z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.
W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z największych Banków w Polsce, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy- Poznań

Mieszkasz w Poznaniu bądź jego okolicach?
Lubisz wyzwania oraz chcesz zdobyć nowe doświadczenie?
Szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania

Jeśli posiadasz:
• Wykształcenie średnie lub wyższe.
• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
• Dobrą dykcję i wysoką kulturę osobistą.
• Łatwość nawiązywania kontaktów.

I czujesz, że dasz radę:
• Obsługiwać infolinię przychodzącą w jednym z największych banków w Polsce.
• Budować i utrzymywać długofalowe relacje z Klientami Banku.
• Realizować wyznaczone cele obsługowo-sprzedażowe.
• Identyfikować potrzeby Klientów.

Oferujemy

W zamian oferujemy Tobie:
• Umowę o pracę na rzecz międzynarodowej grupy finansowej.
• Stałe wynagrodzenie + premię za realizację wyznaczonych celów + nagrody w konkursach.
• Dofinansowanie do benefitów (m.in. multisport, opieka medyczna, kursy językowe itp.).
• Możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej w strukturach Banku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal.