Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Regular PHP Developer

Warszawa

, teamquest

Regular PHP Developer
Warszawa

Opis stanowiska

* Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości dla znanych polskich i zagranicznych firm (70% rozwoju, 30% utrzymania)
* Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
* Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
* Utrzymanie i rozwój serwisów internetowych

Wymagania

* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1,5 roku
* Dobra znajomość PHP 5+
* Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML
* Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
* Umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (GIT/SVN);
* Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
* Umiejętność pracy zespołowej
* Chęć poszerzania wiedzy

Dodatkowe atuty:
* Znajomość Symfony framework
* Znajomość JavaScript, AngularJS, NodeJS;
* Znajomość EzPublish, Yii framework.

Oferujemy

* Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnych technologiach
* Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
* Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
* Elastyczne godziny pracy
* Wygodną lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem
* Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole