Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Back end .NET Developer

Warszawa

, teamquest

Back end .NET Developer
Warszawa

Opis stanowiska

* Rozwój oprogramowania w środowisku .NET (od wersji 4.5 do 4.6.2)
* Integracja urządzeń oraz system z wykorzystaniem dostępnych API
* Tworzenie nowych aplikacji, rozszerzanie istniejących rozwiązań, naprawa usterek
* Edytowanie automatycznego instalatora oprogramowania
* Aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania

* Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o technologię WPF oraz wzorzec MVVM
* Dobra znajomość języka angielskiego, również w zakresie zagadnień technicznych ( praca w zespole międzynarodowym)
* Wykształcenie wyższe (tytuł magistra, inżyniera, studenci ostatnich lat) na kierunku informatyka lub pokrewne,
* Efektywna komunikacja
* Samodzielność oraz chęci do ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii związanych z systemami bezpieczeństwa w technologii IP

Dodatkowe atuty:
* Znajomość zagadnień programowania webowego (WCF, Web API)
* Znajomość zagadnień programowania wielowątkowego
* Doświadczenie w pracy z bazami Microsoft SQL Server
* Doświadczenie w tworzeniu instalatorów aplikacji
* Doświadczenie w przygotowywaniu planów testów

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub b2b)
* Istotny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań
* Udział w innowacyjnych projektach dla jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin IT (Industrial Internet of Things)
* Elastyczne godziny pracy
* Pakiet medyczny
* Kartę Benefit MultiSport