Branża

  • Media / Sztuka / Rozrywka

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

Poznań

, PIF Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO
Poznań

Opis stanowiska

PIF Sp. z o.o. Firma z kilkuletnim doświadczeniem w branży reklamowej. zatrudni do nowo otwartej fili w Poznaniu kandydatów/kandydatki na stanowisko:
SPECJALISTY DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska pracy:
- telefoniczny kontakt z klientem
- przedstawienie usług firmy
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

Wymagania

- dużo energii i zapału do pracy
- dobra dykcja
- umiejętność pracy w zespole
- nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów
- doświadczenie w sprzedaży lub chęć jego zdobycia

Oferujemy

- praca od pon do pt 8-16
- stabilne warunki zatrudnienia
- atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z wynikami sprzedażowymi
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze
sprzedaży i obsługi klienta
- możliwość długofalowej współpracy i rozwoju
- Umowa zlecenie
- po okresie próbnym umowa o prace
- premie za polecenie pracownika
- karnety do klubów fitness
- wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) przez portal.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.