Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku St. Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Sieci (RAN)

Warszawa

, HAYS Poland sp. z o.o.

St. Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Sieci (RAN)
Warszawa

Opis stanowiska

Zarządzanie systemem próbników aktywnych
Integracja systemu z bazami danych
Projektowanie scenariuszy testowych
Raportowanie i analiza wyników testów
Analiza jakości usług w oparciu o inne narzędzia Performance Management
Ciągła optymalizacja i usprawnianie zarządzanych usług i procesów

Wymagania

Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra znajomość technologii oraz architektury sieci mobilnych LTE/HSPA+/UMTS/GSM
Znajomość protokołów i procedur sygnalizacyjnych w sieciach mobilnych
Doświadczenie w pracy z systemami pomiarowymi
Bardzo dobra znajomość języka SQL
Umiejętność analitycznego myślenia
Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie