Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wolsztyn
    (64-200)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Operator maszyn produkcyjnych

Wolsztyn

, EMAT HRC

Operator maszyn produkcyjnych
Wolsztyn

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448,
w związku z projektem realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych*
Miejsce pracy: WOLSZTYN

OPIS STANOWISKA:
- samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych,
- dbałość o realizację procesu produkcji,
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
- współpraca z zespołem produkcyjnym.

Wymagania

- wysoka motywacja do pracy,
- wykształcenie min. zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
- uprawnienia na wózek jezdniowy będą dodatkowym atutem,
- gotowość do pracy w systemie ciągłym, 4 brygadowym.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość współpracy w długim okresie,
- umowę o pracę tymczasową.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na dotychczas zajmowanych stanowiskach przez portal.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)"