Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Obsługa fotobudki

Warszawa

, HAHA FOTO

Obsługa fotobudki
Warszawa

Opis stanowiska

• obsługa logistyczna eventu (transport, montaż, demontaż fotobudki),
• obsługa fotobudki w trakcie imprezy oraz interakcja z uczestnikami eventu,
• reprezentowanie firmy.

Wymagania

• z Warszawy,
• posiadających prawo jazdy kat. B i własne auto (kombi, van),
• dyspozycyjnych (praca w godzinach wieczorno-nocnych oraz w weekendy),
• gotowych do wyjazdów,
• otwartych i komunikatywnych, wesołych i pozytywnie nastawionych do ludzi,
• zorganizowanych i potrafiących działać ad hoc,
• ze znajomością obsługi komputera,
• mile widziana własna działalność gospodarcza i doświadczenie w pracy na eventach.

Oferujemy

• wesołą pracę, która przynosi ludziom radość,
• stałe zlecenia,
• dobre stawki per impreza,
• zwrot kosztów podróży/noclegów.