Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Dramen
    (Norwegia)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Dekarz

Cała Polska

, JobbAssistanse

Opis działalności firmy

Dekarstwo

Dekarz
Cała Polska

Opis stanowiska

Jobbassistanse to norweska, stabilna firma, założona w 2009r., która zajmuję się wynajmem personelu do pracy. Nasi pracownicy mają możliwość pracy w zgranym zespole, na dobrych warunkach socjalnych i finansowych. Dbamy o to, by umożliwiać im ciągły rozwój swoich umiejętności i podwyższać kwalifikacje.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

DEKARZ DACHÓW PŁASKICH

Wymagania

-doświadczenie

-umiejętność zgrzewania papy termozgrzewalnej lub/oraz foli PVC

-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

-prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy

-zatrudnienie na norweskich warunkach

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą za granicą

-odzież roboczą oraz samochód służbowy

-zakwaterowanie za dodatkową opłatą