Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Księgowa

Żory

, Talent Partners

Księgowa
Żory

Opis stanowiska

• prowadzenie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
• sporządzanie dokumentacji księgowej oraz podatkowej,
• księgowanie dokumentów księgowych spółki.

Wymagania

• wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii,
• min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy w księgowości, najlepiej w firmie produkcyjnej,
• znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości,
• znajomość zagadnień podatkowych (VAT, CIT, PIT),
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• dobra znajomość MS Excel oraz SAP-a,
• dobra organizacja pracy,
• samodzielność,
• odpowiedzialność,
• dokładność, skrupulatność, systematyczność.

Oferujemy

• pracę w rozwijającej się, renomowanej firmie produkcyjnej,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
• przyjazną atmosferę.