Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Handlowiec (ze znajomością jęz. angielskiego)

Gliwice

, Talent Partners

Handlowiec (ze znajomością jęz. angielskiego)
Gliwice

Opis stanowiska

• praca stacjonarna w siedzibie firmy w Gliwicach,
• pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych,
• budowanie długotrwałych relacji.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• doświadczenie w podejmowaniu działań sprzedażowych,
• znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
• otwartość, energiczność
• orientacja na osiągania założonych celów.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• możliwość uczestnictwa w ciekawym, innowacyjnym projekcie,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,
• przyjazną atmosferę.