Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Świnoujście
    (72-600)

Praca na stanowisku Pomoc kuchenna - zmywak

Świnoujście

, Smart MBC

Pomoc kuchenna - zmywak
Świnoujście

Opis stanowiska

- pomoc w bieżących zadaniach porządkowych

Wymagania

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŚLI:
- jesteś zaangażowany i praca pod wpływem presji czasu nie jest dla Ciebie problemem;
- masz w sobie determinację i chęć do pracy w przyjemnej i uśmiechniętej atmosferze.

Oferujemy

- oferujemy zatrudnienie na cały rok lub sezon (wybór zależy od Ciebie);
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- świetną lokalizację na nowej promenadzie w Świnoujściu.
- dodatkowy bagaż doświadczeń na dalszą drogę zawodową.