Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Świnoujście
    (72-600)

Praca na stanowisku Kelner/ kelnerka

Świnoujście

, Smart MBC

Kelner/ kelnerka
Świnoujście

Opis stanowiska

- sprawna i uprzejma obsługa Gości restauracji;
- przyjmowanie i realizacja zamówień zgodnie ze standardami firmy;
- dbałość o wygląd sali oraz baru i pozytywny wizerunek restauracji;

Wymagania

- bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych;
- komunikatywnej znajomości angielskiego lub niemieckiego;
- ponadprzeciętny poziom obsługi Klienta;
- nienagannej prezencji osobistej;
- otwartości na doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji;
- aktualnych badań sanitarnych;
- doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- pracę sezonową lub całoroczną (wybór zależy od Ciebie) w świetnej
lokalizacji na nowej promenadzie,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
- z nami Twoja świnka skarbonka będzie pękać każdego dnia!