Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Magazynier

Warszawa

, Smart MBC

Magazynier
Warszawa

Opis stanowiska

- przyjmowanie dostaw;
- dbanie o porządek magazynu;
- kontrola stanów magazynowych;
- montaż mebli

Wymagania

- lubi pracę z ludźmi;
- jest dyspozycyjny w wymiarze ¾ etatu;
- jest gotowy podjąć zadania wymagające wysiłku fizycznego;
- posiada doświadczenie w pracach magazynowych, do których należy składowanie towarów, regularne sprawdzanie stanów magazynowych (mile widziane);
- jest pełny zapału by stawić czoła codziennym wyzwaniom.

Oferujemy

- zapewniamy współpracę, proponując atrakcyjne warunkami zatrudnienia;
- będziesz członkiem zgranego oraz energicznego zespołu;
- zdobędziesz nowy bagaż doświadczeń zawodowych - w firmie o stabilnej i wysokiej pozycji na rynku meblarskim;