Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Nowy Tomyśl
    (64-300)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kierowca Międzynarodowy KAT. B

Nowy Tomyśl

, LT Logistics

Kierowca Międzynarodowy KAT. B
Nowy Tomyśl

Opis stanowiska

• dostawa towarów do kontrahentów firmy na terenie UE
• załadunek i rozładunek transportowanego towaru

Wymagania

• prawo jazdy kat. „B”
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
• znajomość topografii UE
• prowadzenie dokumentacji związanej z dostawą towarów
• 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
• sumienność, rzetelność, samodzielność, punktualność

Oferujemy

• Umowę cywilnoprawną w oparciu o wynagrodzenie zasadnicze na poziomie najniższej krajowej tj. 1750 brutto - opodatkowane i oskładkowane. W ramach umowy cywilnoprawnej wynagrodzenie dzienne 170 zł netto za każdy dzień ( weekendy wolne płatne 170 zł netto / dzień ).
• Pojazd przypisany do kierowcy – Renault Master – 2013 – 8EP ( powroty autem pod własny dom )
• Wyjazdy 3-tygodniowe ( praca w systemie 3/1 ) – szacowana liczba km w miesiącu 10.000 – 11.000 tys. Km. Telefon służbowy ( nielimitowane połączenia w EU ) + 2 x Navi z usługą Live.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko prosimy o przesyłanie dokumentów (CV + list motywacyjny) przez portal.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 101 poz. 926 z pózn. zm.)".