Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kalisz
    (62-800)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Kierownik Regionalny / Lider Zespołu Sprzedażowego

Kalisz

, VESTRA Twoje Odszkodowanie

Kierownik Regionalny / Lider Zespołu Sprzedażowego
Kalisz

Opis stanowiska

(w. wielkopolskie, powiat kaliski)
Na pytanie, za co nasi Kierownicy odpowiadają w naszej firmie, odpowiadamy: „Rekrutują i szkolą najlepszych agentów ds. odszkodowań na rynku ”. Rolą Kierownika Regionalnego jest aktywny udział w procesie rekrutacji nowych agentów, szkolenie, coaching i motywowanie podległych współpracowników. Zarządzanie zespołem przedstawicieli oraz systematyczne powiększanie struktur sprzedaży, w pierwszym okresie współpracy również sprzedaż własna.

Zadania:
• zarządzanie, budowa i stały rozwój zespołu doradców
• coaching i motywowanie współpracowników
• stałe pozyskiwanie konsultantów
• budowanie długotrwałych relacji z konsultantami
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
• realizacji polityki sprzedażowej usług firmy
• planowanie sprzedaży, monitoring i analizowanie wyników zespołu
• poszukiwanie i ulepszanie narzędzi wspierających pracę zespołu
• bezpośrednie raportowanie do Centrali

Wymagania

Oczekujemy:
• wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe
• doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
• chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
• umiejętności planowania i realizacji celów sprzedażowych swoich i podległego zespołu
• silnej motywacji do odnoszenia sukcesów
• zaangażowania, nastawienia na sukces
• mile widziane osoby z aktywnymi grupami sprzedażowymi

Oferujemy

• wysokie wynagrodzenie prowizyjne
• unikalną ofertę
• kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
• wsparcie marketingowe w pozyskiwaniu Klientów
• jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu
• elastyczny czas pracy
• szkolenia menadżerskie
• dodatkowe premie oraz nagrody za osiąganie ponadprzeciętnych wyników
• pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań
• szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę (min. szkolenia prowadzone przez trenerów znanych zarówno w Polsce jak i na świecie – nasi najlepsi współpracownicy uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez trenerów światowej sławy)

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji proszę o przesyłanie CV wraz z LM przez portal.

Prosimy o podanie w tytule; powiat kaliski oraz stanowiska na które państwo aplikują tj. (powiat kaliski, Kierownik Regionalny)

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.