Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Spawacz

Gdynia

, Estom

Spawacz
Gdynia

Opis stanowiska

Firma Estom poszukuje spawaczy do pracy w Holandii. Dlatego po raz kolejny będziemy przeprowadzali testy (próbki pracy) weryfikujące umiejętności spawalnicze.
Próbki odbędą się 29.05.2018 w Gdyni.

Wymagania

- wymagane doświadczenie stoczniowe
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny

Oferujemy

- umowa o pracę na warunkach holenderskich
- dojazd do pracy i zakwaterowanie pokrywa pracodawca
- koszt pierwszego dojazdu do Holandii pokrywany przez pracodawcę
- wynagrodzenie tygodniowe