Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Inżynier ds. Instalacji i Realizacji Usług

Gdańsk

, HAYS Poland sp. z o.o.

Inżynier ds. Instalacji i Realizacji Usług
Gdańsk

Opis stanowiska

Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery
Serwis usług telekomunikacyjnych oferowanych przez firmę
Diagnoza, obsługa i usuwanie awarii występujących w sieci telekomunikacyjnej
Wsparcie merytoryczne dla firm podwykonawczych
Nadzór nad zleceniami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze
Wsparcie techniczne dla Klientów

Wymagania

Znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w sieci Ethernet
Praktyczna wiedza z zakresu konfigurowania urządzeń sieciowych, w szczególności Cisco
Znajomość zagadnień transmisji bezprzewodowej
Mile widziana znajomość technologii PDH,SDH
Dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie co najmniej średnie telekomunikacyjne lub pokrewne

Oferujemy

Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Stała i długoterminowa współpraca pozwalająca na przejście do innych działów w firmie