Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku INZYNIER PROCESU

Łódź

, Agencja Pracy Select

INZYNIER PROCESU
Łódź

Opis stanowiska

- Dbałość o bezpieczeństwo i jakość w codziennej pracy.
- Bieżąca kontrola wyników badań wyrobów gotowych a także analiza przyczyn odchyleń uzyskiwanych parametrów.
- Wdrażanie zmian dla produktów, których wyniki parametrów są niezgodne.
- Odpowiedzialność za stan, aktualizację i zgodność dokumentacji technologicznej dotyczącej wyrobów gotowych oraz surowców.
- Bieżąca kontrola wyników badań zwalniających surowce do produkcji, a także podejmowanie decyzji dot. surowców zatrzymanych i zareklamowanych.
- Optymalizacja parametrów procesu produkcji wyrobów gotowych pozwalająca na doskonalenie procesu, optymalizowanie kosztów produkcji i poprawę jakości wyrobu.
- Przygotowywanie dokumentacji materiałowej wyrobów gotowych: BOMów i Routingów.
- Udział w projektach rozwojowych.

Wymagania

- Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, inżynieria materiałowa, technologia chemiczna).
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację w zespołach międzynarodowych.
- Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
- Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.
- Umiejętność analitycznego myślenia.
- Dyspozycyjność do podróży służbowych na terenie Europy i Azji.
- Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- Konkurencyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie.
- Pracę w międzynarodowym zespole.
- Rozwój i szkolenia zawodowe.
- Pracę w atmosferze „ducha zespołowego”.
- Bezpłatną opiekę medyczną i pakiet socjalny.