Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Krosno
    (11-130)

Praca na stanowisku Manager Hotelu

Krosno

, Kariera Service

Manager Hotelu
Krosno

Opis stanowiska

Kariera Service - firma doradczo-usługowa nr 8087 dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Manager hotelu
Miejsce pracy: Krosno

Nr. Ref. MH/KR/2015

Obowiązki:
zarządzanie obiektem hotelowym
organizacja pracy hotelu
sprzedaż usług oferowanych przez hotel
zarządzanie i dobór personelu
prowadzenie działań marketingowych

Wymagania

wykształcenie min. średnie
doświadczenie w gastronomii min. 3 lata
doświadczenie prowadzenia obiektu hotelowego min. 2 lata
doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim
dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
bardzo dobre zdolności organizacyjne
nastawienie na osiąganie celów

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
niezbędne narzędzia pracy
szkolenia
atrakcyjne warunki zatrudnienia
wynagrodzenie składające się z części stałej plus prowizji
pracę w młodym i dynamicznym zespole
pracę w obiekcie spełniającym europejskie standardy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal. W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska oraz miasto