Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Ropczyce
    (39-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Prace porządkowe w sklepie

Ropczyce

, Beetsma Sp. z o. o.

Prace porządkowe w sklepie
Ropczyce

Opis stanowiska

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

W związku z dynamicznym rozwojem, dla swojego klienta poszukuje obecnie:

Mycie półek sklepowych
w miejscowości: Ropczyce
ul. Grunwaldzka

Jeśli robiąc zakupy zastanawiałeś/aś się kto zajmuje się utrzymywaniem porządku na hali sprzedaży,
Jeśli widząc kogoś pracującego w sklepie myślałeś/aś, że również mógłbyś/mogłabyś pracować w takim charakterze
- to masz teraz niepowtarzalną okazję dołączyć do naszego zespołu.

Praca polega na myciu w sklepie półek sklepowych

Wymagania

jedynymi wymogami podjęcia współpracy są:
- pełnoletność,
- chęci do pracy,
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Oferujemy

- możliwość poznania struktur organizacyjnych sklepów od strony pracownika,
- możliwość dodatkowego zarobku,
- możliwość ustalenia grafiku,
- umowę cywilnoprawną,
- stawkę godzinową.

Jeśli jesteś chętny/a do pracy - nie zwlekaj - już dzisiaj złóż swoje cv za pośrednictwem portalu.