Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku ELEKTRYK /AUTOMATYK

Łódź

, Agencja Pracy Select

ELEKTRYK /AUTOMATYK
Łódź

Opis stanowiska

- Usuwanie awarii maszyn i urządzeń (w zakresie elektryki oraz automatyki).
- Wykonywanie przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń.
- Dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn.
- Usuwanie usterek instalacji elektronicznej.

Wymagania

- Doświadczenie praktyczne na stanowisku elektryk, automatyk.
- Wykształcenie kierunkowe (elektryk, automatyk).
- Uprawnienia SEP.
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

- Umowę o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku produkcyjnym.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy.
- Pracę w zgranym zespole fachowców.
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Pracę w systemie zmianowym.