Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Asystent Działu Planowania Produkcji

Żory

, Talent Partners

Asystent Działu Planowania Produkcji
Żory

Opis stanowiska

• udział w globalnych oraz lokalnych projektach,
• współudział w tworzeniu planów produkcji,
• optymalizacja procesów produkcyjnych,
• kontrola zleceń produkcyjnych,
• obsługa programu SAP.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym),
• doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem koniecznym,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z systemem SAP,
• doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych.

Oferujemy

• pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• pracę w atmosferze współpracy,
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjny system wynagrodzenia + pakiet socjalny,
• możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.