Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Grafik komputerowy

Konin

, Roland International Polska Sp. z o.o.

Grafik komputerowy
Konin

Opis stanowiska

Wykonywanie projektów graficznych zgodnie z wytycznymi klienta
Przyjmowanie uwag i wprowadzanie zmian do projektów
Przygotowanie plików na maszyny cyfrowe / drukujące

Wymagania

Wykształcenie wyższe min średnie
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Doświadczenie w realizacji projektów graficznych
Znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator
Znajomość zagadnień DTP
Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Zorientowanie na cel, determinacja, zaangażowanie
Chęć uczestnictwa w szkoleniach oraz rozwoju własnego
Umiejętność bardzo dobrego zarządzania własnym czasem
Umiejętność pracy pod presją czasu
Umiejętność pracy w zespole, przekazywania istotnych informacji w sposób zrozumiały

Oferujemy

Pracę w renomowanej firmie na odpowiedzialnym rynku międzynarodowym
Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
Szkolenia w zależności od potrzeb
Możliwości rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.