Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Monter paneli fotowoltaicznych

Kraków

, HR SIGMA

Monter paneli fotowoltaicznych
Kraków

Opis stanowiska

-budowa stelaży pod panele na dachach różnej konstrukcji,
-doświadczenie w pracy na wysokości,
-montaż paneli na stelażach,
-wyprowadzenie okablowań pod panele,
-wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,
-umiejętności pracy samodzielne lub w grupie.

Wymagania

-świadectwo Kwalifikacji - dokument potwierdzający Polskie uprawnienia elektryczne,
-doświadczenie min. pół roku, lub potwierdzenie zamontowania co najmniej pięciu instalacji,
-doświadczenie w montażu pełnych instalacji fotowoltaicznych wraz z instalacją elektryczną w obiektach budowlanych,
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
-mile widziane dodatkowe kursy,
-własna działalność gospodarcza.

Oferujemy

-zwrot kosztów przejazdu do klienta,
-stabilną pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-narzędzia,
-praca od 3 do 4 godzin dziennie.