Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Doradca klienta

Poznań

, SmartMBC

Doradca klienta
Poznań

Opis stanowiska

- profesjonalna obsługa klientów w salonie meblowym;
- doradztwo w wyborze oferowanych produktów;
- dbanie o poprawny wygląd ekspozycji;
- realizacja określonych celów sprzedażowych.

Wymagania

- pozytywnego nastawienia do pracy oraz obsługi klienta;
- komunikatywności;
- zaangażowania w powierzone zadania;
- dyspozycyjności ok. 150 h/miesiąc;;
- doświadczenie w handlu mile widziane.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie;
- elastyczny grafik;
- współpracę opartą o umowę zlecenie / dzieło;
- bogaty bagaż doświadczeń, który zapakujesz na dalszą drogę zawodową,
- możliwość dłuższej współpracy na nowych warunkach.