Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Wołomin
    (05-200)

Praca na stanowisku Pracownik Biura Podróży

Wołomin

, Wakacje.pl

Pracownik Biura Podróży
Wołomin

Opis stanowiska

CHARAKTERYSTYKA PRACY
Prezentacja i sprzedaż dostępnych usług turystycznych oraz kompleksowa obsługa i budowanie trwałych relacji z klientami firmy. Do obowiązków należy także przygotowywanie nowych ofert, zawieranie umów, a częściowo również działania z zakresu marketingu i promocji.

Wymagania

PRZEDE WSZYSTKIM DOŚWIADCZENIE W PRACY W BIURZE PODRÓŻY.
Od kandydata oczekuje się minimum średniego wykształcenia, a mile widziane jest wykształcenie wyższe. Nie musi jednak ono ściśle wiązać się z turystyką i rekreacją. Dużym atutem mogą być wszelkie kursy, znajomość języków itp.
Mile widziana znajomość systemu Merlinx, ubezpieczeń turystycznych, wiedza turystyczno-geograficzna.
Szukamy przede wszystkim osób otwartych, życzliwych, chętnych do współpracy z ludźmi, ceniących rozwój i budowanie doświadczenia.

Oferujemy

WARUNKI PRACY
Pracownik codzienne obowiązki wykonuje najczęściej w biurze. Ma stały kontakt - osobisty, telefoniczny lub mailowy - z klientami, a także innymi podmiotami funkcjonującymi w branży, np. centralą, touroperatorami, liniami lotniczymi, hotelami czy ubezpieczycielami.