Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Stuttgart
    (Niemcy)

Praca na stanowisku ślusarz praca w Niemczech

ślusarz praca w Niemczech
Stuttgart

Opis stanowiska

• Wykonywanie prac ślusarskich różnego typu w zależności od pracodawcy, którego dla Państwa dopasujemy np. montowanie konstrukcji stalowych lub prace ślusarskie w warsztacie etc.
• Prace ślusarskie przy obróbce metalu: szlifowanie, borowanie, docinanie materiału
• Prace spawalnicze metodami MIG/MAG oraz spawanie elektryczne w przypadku posiadania tych umiejętności
• Umiejętność czytania dokumentacji
• Inne obowiązki typowe dla tego stanowiska

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub pokrewne
• Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
• Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
• Umiejętność spawania mile widziana
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego
• Zatrudnienie na pełny etat
• Wynagrodzenie w wysokości ok. 2000 Euro netto miesięcznie (stawka godzinowa oraz dieta)
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, darmowe
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych