Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Raba Wyżna
    (34-721)

Praca na stanowisku Kierownik Apteki

Raba Wyżna

, Tigura

Kierownik Apteki
Raba Wyżna

Opis stanowiska

-Organizacja pracy apteki oraz nadzór nad pracą podległego zespołu;
-Profesjonalna obsługa pacjentów;
-Budowanie trwałych kontaktów z pacjentami;
-Prowadzenie dokumentacji aptecznej;
-Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych;
-Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu;
-Uprawnienia kierownicze;
-Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego;
-Umiejętność nawiązywania kontaktu;
-Znajomość programu KAMSOFT;
-Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta.

Oferujemy

-Pracę w aptece, dbającej o dobro Pacjenta oraz o komfort Pracowników;
-Atrakcyjne wynagrodzenie;
-Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę + system premiowy;
-Przyjazną atmosferę oraz elastyczny grafik pracy.