Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Strzelce Opolskie
    (47-100)

Praca na stanowisku Lider Działu Jakości

Strzelce Opolskie

, Talent Partners

Lider Działu Jakości

Opis stanowiska

• zarządzanie działem jakości na nowo tworzonym wydziale w firmie,
• nadzór nad procesami jakościowymi,
• dbanie o zapewnienie określonych norm jakościowych,
• współpraca z klientami i dostawcami,
• wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych,
• nadzór nad reklamacjami,
• współpraca z zarządem i innymi działami firmy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, najlepiej z branży automotive,
• wiedza z zakresu norm jakościowych w branży automotive,
• znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, 8D, Pareto,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność zarządzania i współpracy,
• komunikatywność,
• dobra organizacja pracy,
• zaangażowanie,
• odpowiedzialność.

Mile widziane:
• znajmość języka niemieckiego.

Oferujemy

• duże możliwości dalszego rozwoju w związku z uruchamianiem nowego wydziału produkcyjnego,
• szkolenia zagraniczne,
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• dodatkowe benefity.