Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Spawacz

Niemcy

, Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o.

Spawacz
Niemcy

Opis stanowiska

Opis oferty pracy:

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko :

SPAWACZ

Opis stanowiska:
-spawanie maszyn rolniczych-maszyny do zbierania ziemniaków i cykorii, czytanie planów,inne prace porządkowe na terenie zakładu
-spawanie metoda mig-tig

Wymagania

- sprawność , szybkość i jakość spawania
- doświadczenie w pracach spawalniczych
- dokładność oraz pracowitość
- prawo jazdy kat B

Oferujemy

Zakwaterowanie:
- na koszt zleceniodawcy

Wynagrodzenie :

- 10 euro / brutto /godzinę

Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) poprzez portal.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).