Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wykroty
    (59-730)

Praca na stanowisku Specjalista ds. HR

Wykroty

, Experum HR

Specjalista ds. HR
Wykroty

Opis stanowiska

• współpraca w realizacji zadań z zakresu miękkiego HR, prowadzenie procesów: wdrożenia nowych pracowników, oceny i rozwoju oraz szkoleń,
• wsparcie przy prowadzonych procesach rekrutacyjnych,
• współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie HR,
• dbanie o skuteczną komunikację wewnętrzną i PR.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, przy ambitnych i ciekawych projektach,
• częściowy zwrot kosztów dojazdu oraz premie frekwencyjną i roczną,
• prywatną opiekę medyczną,
• dofinansowanie do karty Multisport.