Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Kasjer/Doradca Klienta

Zabrze

, Smart MBC

Kasjer/Doradca Klienta
Zabrze

Opis stanowiska

- kompleksowa obsługa płatności;
- wystawianie faktur VAT i paragonów fiskalnych;
- informowanie klientów o formie zapłaty (gotówka, karty, przelew, raty);
- przeliczanie i obsługa kasy;
- przygotowanie kasy i przekazanie gotówki dla konwojentów bankowych;
- obsługa Klienta, wykładanie towaru.

Wymagania

- pozytywnie nastawiony do pracy oraz obsługi klienta;
- komunikatywny i rzetelny;
- zaangażowany w powierzone zadania;
- dyspozycyjny do pracy od zaraz.

Oferujemy

- pracę w wymiarze 150-160 godzin miesięcznie;
- możliwość dostosowania grafiku w godz. otwarcia salonu, czyli 10:00-20:00;
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną;
- praca w rozpoznawalnej i cenionej firmie na rynku meblarskim;
- bagaż doświadczeń, który zapakujesz na dalszą drogę zawodową.