Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Pracownik przy budowie dróg

Poznań

, Firma IPF Group

Pracownik przy budowie dróg
Poznań

Opis stanowiska

Firma IPF Group, lider wśród firm oferujących propozycje pracy we Francji, poszukuje pracownika do budowy drogi do pracy we Francji:

Opis stanowiska pracy

-prowadzenie prac ziemnych przy budowie dróg
-kładzenie kostki brukowej
-Praca przy budowie dróg
-obsługa wózka paletowego lub ładowacza

Wymagania

-min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność obsługi wózka paletowego lub ładowacza
-umiejętność kładzenia kostki brukowej
-dobry stan zdrowia

Oferujemy

-zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o prace
-pracę w polskim zespole
-zorganizowany transport i zakwaterowanie
-bezpłatny transport z kwatery na miejsce pracy
-zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
-wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika