Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Monter konstrukcji stalowych

Niemcy

, Socpol

Monter konstrukcji stalowych
Niemcy

Opis stanowiska

Agencja Pracy Socpol poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Montaż hal i konstrukcji stalowych
- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
- Sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- min.2letnie doświadczenie
- prawo jazdy oraz własny samochód
- dokładność i precyzja
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- umowę o pracę na niemieckich warunkach,
- zapewnienie zakwaterowania,
- stawka godzinowa 11,50 Euro brutto plus 1,50 Euro netto dodatku
- pracę w rzetelnej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Aplikacje prosimy wysyłać poprzez portal.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.