Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Programista C# z elementami SQL oraz analiza danych

Wrocław

, Bayt

Programista C# z elementami SQL oraz analiza danych
Wrocław

Opis stanowiska

- tworzenie oraz rozwój raportów
- analiza zapytań SQL
- współpraca z zespołem programistów i programistek przy rozwijaniu aplikacji

Wymagania

-znajomość języka SQL
- znajomość C#
-znajomość pakietu Office
-zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych

Oferujemy

-pracę w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie w młodym zespole,
-elastyczny czas pracy,
-wynagrodzenie adekwatne do wniesionej pracy i zaangażowania,
-możliwość skorzystania z karty MultiSport,
-pracę na nowoczesnym sprzęcie,
-przyjazną i luźną atmosferę