Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Suwałki
    (16-400)

Praca na stanowisku bankier

Suwałki

, Partner Alior Bank

bankier
Suwałki

Opis stanowiska

Partner Alior Bank zatrudni do placówki partnerskiej na stanowisko :
Doradca Klienta miejsce pracy Suwałki.

Zakres obowiązków:
•kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,
•sprzedaż produktów bankowych, obsługa punktu kasowego.
•pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,
•kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania

Wymagania:
•doświadczenie w obsłudze klienta/w sprzedaży,
•umiejętność budowania długofalowych relacji,
•wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
•komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
•preferowane wykształcenie wyższe.

Oferujemy

Oferujemy :
•umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, dające satysfakcję finansową i zawodową
•atrakcyjne premie za sprzedaż,
•bezpłatne szkolenie wstępne organizowane przez Bank,
•możliwości rozwoju zawodowego,
•pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja.aliorbank@tpdf.pl. W temacie należy podać s/dor.