Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Mid/Senior Python Developer

Wrocław

, teamquest

Mid/Senior Python Developer
Wrocław

Opis stanowiska

* Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla branży medialnej

Wymagania

* Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
* Bardzo dobrej znajomości Python 3.x (obecnie trwa migracja z wersji 3.4 do wersji 3.6)
* Doświadczenia z technologiami takimi jak:
* SQLAlchemy,
* Celery,
* Flask
* Znajomości Git, Jira
* Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 zarówno w piśmie jak i w mowie
* Praktycznej znajomości wzorców projektowych (KISS, DRY, YAGNI, )

Dodatkowe atuty:
* Znajomość technologii Front-endowych
* Znajomość innych języków programowania

Oferujemy

* Współpracę opartą na umowie o pracę
* Przez pierwsze 3 miesiące pracę w Amsterdamie w celu wprowadzenia w specyfikę pracy, projektów oraz odpowiedniego przeszkolenia
* Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej z dowolnego miasta w Polsce lub w biurze w Krakowie lub Szczecinie
* Możliwość wyboru sprzętu do pracy wraz z ilością potrzebnych monitorów
* Pracę na najnowszych technologiach
* Realny wpływ na architekturę systemu
* Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i rozwiązań
* Praca w stałych godzinach 9:00-17:00 wraz z uwzględnioną 1 godzinną przerwą lunchową
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Dodatkowe benefity:
* Karta Multisport
* Świetną atmosferę wśród ludzi realizujących swoje pasje